Vianočné pôžičky s odmenou od VUB

pôžička na vianoce

Je pár dní pred Vianocami a vy potrebujete dokúpiť vianočné darčeky, no nemáte momentálne peniaze? Určite ste sa už zamysleli nad vianočnou pôžičkou. Ľudia o pôžičky žiadajú najmä v decembri a to hlavne kvôli kúpe vianočných darčekov. Pri výbere takejto pôžičky by ste však mali dávať dobrý pozor a poriadne zvážiť, či túto pôžičku budete vedieť splatiť a bola naozaj nevyhnutná.

Vianočné pôžičky sú z roka na rok čoraz viac populárnejšie. Poskytujú ich banky aj nebankové spoločnosti. Ide o pôžičky, ktoré môžu byť menšie a rýchle, ale môžete si vybrať aj vyššie pôžičky od niektorých bánk. Vianočné pôžičky sú veľmi výhodné pre všetkých žiadateľov, pretože banky a nebankové spoločnosti poskytujú rôzne bonusy, výhodné úroky alebo pôžičky bez poplatkov. Poskytuje ich aj Cetelem.

Ak uvažujete nad vianočnou pôžičkou, môžete sa obrátiť na našu najväčšiu slovenskú banku Slovenskú sporiteľňu, ktorá poskytuje Štedrú pôžičku so štedrými výhodami. Výška pôžičky je od 300 eur do 30 000 eur a doba splatnosti je od 1. roka až do 8 rokov. Úrok je vo výške 5,9 % počas doby splatnosti pôžičky. Pôžička je bezúčelová.

Aj VÚB Banka poskytuje tzv. Pôžičku s odmenou od VÚB. Výška pôžičky je od 500 eur až do 25 000 eur a doba splatnosti 13 až 96 mesiacov. Pôžička od VÚB prináša hneď dve bonusy a to zľava na úroku vo výške 2 % a druhý bonus je vrátenie poplatku za poskytnutie pôžičky až do výšky 100 % po 18 mesiacoch aktívneho využívania účtu.

Pozrite si najvýhodnejšie vianočné pôžičky v rozsiahlom porovnaní tu: Pôžička na Vianoce

CreditONE ponúka novým klientom rýchlu pôžičku do výšky 100 eur. Ak žiadate o pôžičku už niekoľkýkrát, výška pôžičky je v tomto prípade 350 €. Doba splatnosti je od 1. dňa do 30 dní. CreditONE poskytuje krátkodobé okamžité pôžičky, ktoré sú dostupné aj pre nezamestnaných. Pôžičku vybavíte jednoducho formou SMS správy.

Na slovenskom finančnom trhu nájdete aj dve špeciálne pôžičky, ktoré sa týkajú Vianoc a to Mikulášska pôžička a Vianočná pôžička. Obe pôžičky sú bezúčelové a dajú sa vybaviť cez internet z pohodlia domova. Pôžičky je možné získať okamžite bez zbytočného vybavovania, dokladovania a papierovačiek. Výška Mikulášskej pôžičky je od 50 eur do 6 000 eur a výška Vianočnej pôžičky je tiež od 50 eur až do 50 000 eur. Obe pôžičky sa dajú vybaviť veľmi rýchlo a peniaze na účte môžete mať už do 24 hodín.

Vyššie uvedené pôžičky od bánk a nebankových spoločností sú všetky bezúčelové, takže môžete peniaze využiť na akýkoľvek vianočný darček. Pôžičky sú rýchle a výhodné. Niektoré poskytujú aj bonusy, či darčekové produkty. Odporúčame si však nepožičiavať viac než naozaj potrebujete a zvoliť si rýchlu krátkodobú pôžičku, ktorú budete po sviatkoch vedieť bez problémov splatiť.