Kráľ stredoeurópskych truckerov

Celkové výsledky KET

 

Meno Spoločnosť Značka vozidla Krajna SK body SK umies. HU body HU umies. PL body PL umies. CZ body CZ umies. Body celk.
Vanyak Laszlo Vanyak L. Fuvarozo Iveco HU 26 5 30 1   N 30 1 86
Radonski Zygmunt PERZ Scania PL   N   N 30 1 0 120 30
Piechocki Krzysztof PERZ MAN PL   N   N 29 2   69 29
Owczarzuk Robert PERZ Scania Pl  
N
 
N
25 6   110 25
Madry Stanislav PERZ Scania PL  
N
 
N
22 9   147 22
Polisensky David DALIJA speed Scania CZ   N 9 22   N   148 9

Výsledky jednotlivých podujatí KET 2006:

TRUCK COUNTRY (SK)

por.č. meno firma krajina poradie v preteku body
1 Fábry Dalibor Almotranc a.s SK 1 30
2 Holba Jozef Comex Trans a.s SK 2 29
3 Vlčko Václav Almotrans a.s SK 3 28
4 Štefanovič Jozef MAD SK 4 27
5 Ferenc Franta VANYAK LASZLO HU 5 26
6 Lubovič Ernest NAD 820 SK 6 25
7 Kantorik Roman IMIS SPEED SK 7 24
8 Mrázik Jaroslav Lan Trans SK 8 23
9 Bučko Jozef MAD SK 9 22
10 Mesároš Martin LAM TRANZ SK 10 21
11 Novákov Ivan Tranzit SK 11 20
12 Székely Ján NADress Senica SK 12 19
13 Chlebík Pavol Chlebík Transport SK 13 18
14 Činčura Jozef Almotrans a.s SK 14 17
15 Šmirela Marián General Trucking SK 15 16
16 Tóth Juraj Nákladná doprava SK 16 15
17 Pacek Branislav Kubala Ivan SK 17 14
18 Miroslav Hrúz Almotranc a.s SK 18 13
19 Mucha Lubomír MB Transport CZ 19 12
20 Slezák Peter Almotranc a.s SK 20 11
21 Vojtech Jozef Transport Padrosa SK 21 10
22 Pribiš Peter Cargo Carinthia A 22 9
23 Imrich Luca Ratransport SK 23 8
24 Tahotný Vladimír Autotrans SK 24 7
25 Drobný Ivan Almotranc a.s SK 25 6
26 Botta Vladimír Mercedes Benz SK 26 5
27 Starovič Vlado Autodoprava Šebo SK 27 4
28 Strelec Andrej Autodoprava Mitoslav SK 28 3
29 Izakovič Kamil PR Transport SK 29 2
30 Bilko Ladislav Bilfer, s.r.o SK 30 1

 

TRAKERSKIE SPOTKANIE (PL)

 

por.č. meno firma krajina poradie v preteku body
I Radoński Zygmunt PERZ PL 1. 30
II Piechocki Krzysztof PERZ PL 2. 29
III Krakowiak Tomasz KRAKTRANS PL 3. 28
IV Szewczyk Robert PERZ PL 4. 27
V Szulc Piotr DAF PL 5. 26
VI Owczarzak Robert PERZ PL 6. 25
VII Wesołowski AGROPRODUKT PL 7. 24
VIII Szlaferek Mirosław POL-ZBYT PL 8. 23
IX Mądry Stanisław PERZ PL 9. 22
X Jeży Zbigniew TRANSTECH PL 10. 21
XI Tomczak Paweł POZ-TRANS PL 11. 20
XII Krzyżanowski Marek HEISTERKAMP PL 12. 19
XIII Witkowski Daniel DAF PL 13. 18

 

Truck Fest (CZ)

 

por.č. meno firma krajina poradie v preteku body
1. László Vanyak Vanyák László HU 1. 30
2. David Christov Daimler Chrysler CZ 2. 29
3. Petr Kupec Paško CZ 3. 28
4. Michal Kandler Autodoprava Vícha CZ 4. 27
5. Jan Šístek Šístek Jan CZ 5. 26
6. Václav Obrgriesr JS Trans CZ 6. 25
7. Bronislav Dobřecký František Bachan CZ 7. 24
8. Jakub Šlégr Bazar Roudnice CZ 8. 23
9. Petr Kleandr Dels CZ 9. 22
10. Petr Šejvl RENO Hájek CZ 10. 21
11. Robert Rusnák František Bachan CZ 11. 20
12. Ladislav Zeman Stera 3000 s.r.o CZ 12. 19
13. Aleš Hakuš Roman Trans CZ 13. 18
14. Jiří Postupa Martin Vlasák CZ 14. 17
15. Daniel Dvořák Dvořák truck CZ 15. 16
16. Aleš Johen DS Chuchlík CZ 16. 15
17. Zdeněk Plšek Eurotransport CZ, s.r.o. CZ 17. 14
18. Martin Kaplan Autodoprava Kaplan CZ 18. 13
19. Jindřich Růžička Autodoprava mechanizace CZ 19. 12
20. Radim Koubek Jan Koubek Autodoprava CZ 20. 11
21. Vojtěch Bartaloš Petr Svatoš Autodoprava CZ 21. 10
22. Patrik Pech Daimler Chrysler CZ 22. 9
23. David Malinský Eurotran-Lux CZ 23. 8
24. Tomáš Vocásek Hofa stavebniny CZ 24. 7
25. Václav Bímon DS Chuchlík CZ 25. 6
26. Martin Žofka DS Chuchlík CZ 26. 5
27. Pavel Vorlíček Agro-Rejchrt s.r.o. CZ 27. 4
28. Jiří Karkulík ČSAD Svitavy CZ 28. 3
29. Lukáš Hašek DS Josef Chuchlík CZ 29. 2
30. Petr Hurt eurotransport CZ 30. 1

 

Nemzetkőzi kamionos country tálalkózo (HU)

 

por.č. meno firma krajina poradie v preteku body
1 Vanyák László Vanyák L Fuvarozó HU 1 30
2 Papp László SZATMÁRY Trans HU 2 29
3 Kolláth Mihály Silog bt HU 3 28
4 Gönci Lajos (Lali baba) Waberer's Internat HU 4 27
5 Kiss Gábor Waberer's Internat HU 5 26
6 Kiss József Szabó A EV HU 6 25
7 Szabó András Szabó A EV HU 7 24
8 Selymes Mihály Vörös Elemér MV HU 8 23
9 Horák Tamás SZATMÁRY Trans HU 9 22
10 Suhajda György SZATMÁRY Trans HU 10 21
11 Talapka László SZATMÁRY Trans HU 11 20
12 Bai János SZATMÁRY Trans HU 12 19
13 Tóth Ferenc DASEL KFT HU 13 18
14 Seres Attila R Nagy Tüzép HU 14 17
15 Szabó Viktor SZATMÁRY Trans HU 15 16
16 Cihal Kamil DALIJA SPEED CZ 16 15
17 Sándor György Dobó Józsefné ev HU 17 14
18 Ungi László Dehag Beton kft HU 18 13
19 Volford Norbert Volford Trans HU 19 12
20 Volford Józsefné Volford Trans HU 20 11
21 Bodri Attila K-GLOBAL HU 21 10
22 David Polisensky DALIJA SPEED CZ 22 9
23 Mígh Zoltán Dobó Józsefné ev HU 23 8
24 Benke László Gali Trans HU 24 7
25 Combos Mihály DASEL KFT HU 25 6
26 Borzák Gyula Borzák Gyula ev HU 26 5
27 Volford József Volford Trans HU 27 4
28 Simon Anikó Open Road Trans HU 28 3
29 Jenei Elek Komlósi Trans HU 29 2
30 Hebők Zsolt Waberer's Internat HU 30 1

 


späť

Předprodej

sikland-shop

Přihláška

TRUCK ARÉNA Šikland

Registrace truck!

TOP TRUCKY 2019

Najkrajší Truck

Truck Arena na Facebooku

Registrace (newsletter)


Partneri
Copyright 2018 TruckArena, All rights reserved.